Jako organizacja non-profit z jasno zdeklarowaną misją, niesiemy pomoc w różnych miejscach, nie tylko w schroniskach: pomagamy zwierzakom, które trafiły do złych warunków i nie mają godnego życia, uwalniamy z łańcuchów, sterylizujemy suczki i kotki, zapobiegając kolejnym tragediom, jeździmy na interwencje, uświadamiamy, leczymy takie zwierzęta, których nigdy w życiu nie widział weterynarz, prowadzimy zajęcia w szkołach i przedszkolach, organizujemy spotkania ze zwierzakami dla osób starszych i chorych, przebywających w domach opieki.

Dzięki Sponsorom organizujemy eventy, podczas których promujemy wolontariat oraz adopcje zwierząt i zbieramy pieniądze na sterylizacje, leczenie, karmę.

Nie posiadamy bazy lokalowej, dlatego też nasza działalność zależy od Ludzi Dobrej Woli, którzy oferują psom Domy Tymczasowe lub miejsca w hotelikach. Naszym zadaniem jest te psy zaszczepić, leczyć, sterylizować, karmić… a to wszystko tylko i wyłącznie z darowizn od kolejnych Ludzi Dobrej Woli.

Naszym celem jest zapewnienie tymczasów dla jak największej ilości psów, które nie mają szans na socjalizację lub na leczenie w miejscach swojego bytowania. Średni miesięczny koszt utrzymania psa w DT to 150-200zł, w hoteliku kwota wzrasta aż do 600zł. Im więcej osób zechce zostać Patronami dla naszych podopiecznych, tym więcej żyć zdołamy uratować.

Robimy wszystko co w naszej mocy aby pies nie przebywał długo „na tymczasie”, zazwyczaj jest to kwestia 2-3 miesięcy. Zależy nam aby każdy wyleczony, oswojony psiak znajdował najwspanialszy dom a tym samym zwalniał miejsce dla kolejnego potrzebującego.

Możesz nas wesprzeć poprzez darowizny pieniężne lub materialne. Przyjmujemy karmę, przysmaki, środki pielęgnacji i suplementy diety oraz wszelkie rzeczy, mogące mieć zastosowanie w życiu psów i kotów.

Nasze konto bankowe do wpłat:

„Stowarzyszenie Zwierzoluby Mielec”

tytułem: Wsparcie Stowarzyszenia Zwierzoluby Mielec

Numer konta bankowego: 84124026561111001096448194

Skorzystaj z poniższego formularza do wsparcia działań na rzecz zwierząt: